piątek, 26 lutego 2016

Lojalność, szczerosć, wierność

Lojalność. Szczerość. Wierność.
A co to takiego?
To takie trzy cechy i wartości, który wyginęły. Szczególnie wśród homoseksualistów. Jeśli masz nadzieję, że ktoś, tak samo, jak Ty, jeszcze w nie wierzy i wyznaje, to porzuć nadzieję, bo nie. Nawet jeśli mówi, że tak, to robi wszystko, żeby temu zaprzeczyć. Więc albo i Ty przestań w nie wierzyć, albo żyj sam, bo nigdy nikomu nie zaufasz.

2 komentarze:

 1. Na razie żyję sam, ale może nie z powodu braku u partnerów w/w trzech cech, a innej sytuacji.
  Nie wiem czy czasem wierność nie zawiera się u Cb. w lojalności, bo pierwszy termin jest wąski, drugi szeroki.
  Ile się w ogóle znacie? Czy to nie jest tak, jak w szkole, kiedy źle się klasyfikuje przyjaciela (w sensie osoby). Dopiero po szkole widzimy, że to nie tak. Ci szkolni przyjaciele nimi nie są. Tu może być podobnie. Na początku związku wymagasz trzech cech, z czego na dwie pracuje się długo. Nigdy nie jest tak, że kogoś poznajesz i on jest już szczery. Podobnie chyba z Tobą. Zawsze mamy jakieś tajemnice, coś wygładzamy, czegoś niedopowiemy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Eh. Dlatego wiem, że w przypadku, gdyby mój facet mnie zostawił, to bym nie umiał się odnaleźć, bo jednak ludzie to mają poprzewracane w głowach. A na profilach na społecznościowych stronach piszą poezje o wierności, o byciu lojalnym..

  Głowa do góry :)

  OdpowiedzUsuń